fbpx

Moje ideální představa focení svatby? Přirozenost je na prvním místě. Zachytit atmosféru a emoce nejen vaše, ale i vašich hostů. Rodinná fotografka se ve mě nezapře, takže se zaměřuju i na děti a ráda vyfotím hostům v mezičase i rodinné fotky.

Miluju, když si novomanželé před obřadem předají dopisy a jsou dojatí. Úžasné jsou i okamžiky, kdy poprvé spatří ženich nevěstu, první tanec s rodiči, večerní uvolnění… To je to, co mě na svatbách tolik baví. Když nervozitu vystřídá pocit úlevy, štěstí a čistá radost. 

Párové focení je rychlá akce, žádné dlouhé zdržování od zábavy. Můžeme to zvládnout i za půl hodinky, ale ráda vám dám tolik času, kolik budete potřebovat. A pokud se bojíte, že nebudete vědět, jak se tvářit nebo co dělat, tak se mnou obavy hoďte za hlavu. Ráda vás přirozeně navedu, předvedu, co je potřeba a hlavně by to měl být čas, kdy si odpočinete. Proto ráda vyjíždím do přírody, kde získáme pocit, že se zastavil čas.

Mám seznam svých oblíbených dodavatelů, který vám ráda poskytnu a přihodím i pár rad, pokud o ně budete stát. Na předsvatebním focení, které je v ceně, můžeme vytvořit i fotky pro svatební oznámení.

Fotky odevzdávám na flashdisku i v elektronické podobě ke stažení pro hosty a na přání ráda vyhotovím i fotoknihu.

Alex a Martin, Na Rybníku, Suchá Loz (Nivnice)