fbpx

Jsem kreativní duše, která utekla z korporátního světa tam, kam ji srdce táhlo.

Moje nadšení pro fotografování začalo před mnoha lety, když jsem se starým kinofilmem zachycovala první černobílé snímky, které jsem si v temné komoře vyvolávala.

Co pro mě znamená fotografování? Hlavně vášeň, radost, uchování vašich i vlastních vzpomínek a emocí. 

Moc mě baví fotit v přírodě a čerpat z ní energii, nahánět děti po lese, přicházet na to, jak je (ale i rodiče) uvolnit, poznávat nové tváře, předávat své nadšení… Mám hodně trpělivosti, klidu, a zároveň energie a empatie.

Ráda vyfotím Vás, vaše děti nebo celou rodinku, zaměřuji se i na párové a těhotenské fotografie, na svatby a křtiny a fotím i školky.

Poslední dobou mě hodně zaujalo business a brandové focení pro firmy i podnikatele.

Fotím ve Zlínském kraji – v Uherském Brodě a širším okolí, po dohodě v Brně, v Olomouci nebo v Praze.

Mám k dispozici i ateliér v Uherském Brodě.

Budu se moc těšit na setkání!

Vendy Z.

Focení s Vendulkou pro mě bylo krásně přirozené, uvolněné a spontánní. Vendy má pro mě velmi klidnou, vesmírnou a nenucenou energii. Vypadá jako děvčátko, ale přitom vyzařuje takový velký, hluboký vnitřní klid. Při focení jsem měla pocit, že čas je přítel, že ho máme velkou spoustu, a že není potřeba nikde spěchat. Vendy umí krásně naslouchat, nenásilně se ptá, hodně se usmívá a mezi tím "jen tak mimochodem" fotí. Čas s Vendy byl pro mě takovým pohlazením a nečekaným obdarováním tohoto týdne. Bylo to naše první focení, ale určitě ne poslední. Na fotkách Vendulky se mi nejvíc líbí, jak dokáže zachytit atmosféru a jedinečnost každého okamžiku. To je přesně to, co dělá její fotky jedinečné a nezaměnitelné. Vendy můžu jedině vřele doporučit:)
Vendulka nám fotila svatbu a můžu říct, že nadstandartně. Všichni včetně těch, co se neradi fotí, si to moc užili a finální výsledek byl dokonalý, včetně ozvučeného sestřihu vybraných fotek, což pro nás udělala navíc jako velmi milé překvapení ❤❤❤ My už nikoho jiného na focení nebereme!!!
Focení s Vendy bylo úžasné, vše přirozené, v naprosté pohodě, člověku ani nepřišlo, jak ten čas utekl, jelikož focení není naše parketa 🙂 S dětmi to také samozřejmě umí, velmi velmi doporučuji! Určitě to nebylo naše poslední focení.
Vendy dává fotkám naprosto jiný rozměr. Dokáže zachytit láskyplné momenty tak, že jsou naprosto vypovídající při každém dalším shlédnutí výsledných fotek. Při pohledu na naše párové fotky si vždy vzpomeneme, jak moc se máme rádi a na fotky se často usmějeme. Focení nezabralo mnoho času a výsledek naprosto předčil naše očekávání. Doba focení s Vendy na nás působila tak, jako by se zastavil čas. Atmosféra byla klidná, harmonická, vtipná a celkově pro nás moc příjemná. Vendy je profesionálka, která dokáže velké věci 🙂 už se těšíme na další setkání, protože víme, že nebylo naše poslední.
Naprosto skvělá spolupráce! Vendy navodila příjemnou atmosféru, umí velmi dobře pracovat s dětmi, takže i naše holčička, která se normálně nechce fotit, si to užila. Vznikly úžasné fotky, které nejen dobře vypadají, ale i přesně zachycují její osobnost. Po několika špatných zkušenostech s rodinným focením jsme konečně našli tu pravou 🙂 Určitě jsme se nefotili s Vendy naposled.
Vendy doporučujeme všema deseti! Fotili jsme novorozenecké fotky u nás doma, jelikož venku byla tou dobou 35°C horka, byla to pro nás nejjednodušší cesta. Focení bylo pohodové a i přes špatnou náladu miminka nám Vendy zachytila nádherné vzpomínky! Moc jsme si to užili a z fotek jsme nadšení. Děkujeme! Š+T+V
 
Absolvované workshopy:
Jan Saudek
Dalibora Bijelic
Origins workshop a další…